Decyzja MEiN o utworzeniu studiów na kierunku psychologia

Miło nam poinformować, że w dniu 13 września 2022 roku Minister Edukacji i Nauki udzielił Uniwersytetowi Technologiczno-Humanistycznemu im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu zgody na utworzenie

jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku „psychologia”.

Nabór trwa do 30 września. Kandydatów zapraszamy!

Decyzja MEiN [PDF].

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu, a w szczególności JM Rektorowi za inspirację i wsparcie, Prorektor prof. Elżbiecie Sałacie i Prodziekan dr Justynie Bojanowicz za nieocenioną pomoc, zespołowi pracującemu pod kierunkiem dr Kingi Łagowskiej, szczególnie dr Katarzynie Nowak i dr Katarzynie Szymonie-Pałkowskiej, mgr Annie Janczewskiej i mgr Katarzynie Wronie-Kamińskiej za profesjonalizm i wielogodzinny trud.

dr hab. Anna Zamkowska, prof. UTH
Kierownik Katedry Pedagogiki i Psychologii