Międzynarodowy Tydzień „Cyberbullying” Radom 2024 – Rekrutacja

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Tygodniu pod hasłem „Cyberbullying”, który odbędzie się w dniach 6-10.V.2024r. w Radomiu. Wezmą w nim udział wykładowcy i studenci z 4 krajów europejskich: Belgii (Odisee in Brussels, UCLL University od Applied Sciences in Leuven), Chorwacji (University of Zagreb) oraz Polski (Uniwersytet Radomski).

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. W programie przewidziano: wykłady oraz warsztaty w międzynarodowych zespołach, wizyty w instytucjach zajmujących się działaniami prewencyjnymi oraz opracowanie (w grupach międzynarodowych) warsztatów zajęć dla młodzieży.

Jest to wyjątkowa okazja by wymienić i nabyć nowe doświadczenia, podszkolić język i zdobyć przyjaciół z innych krajów. Studenci Pedagogiki, Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, Psychologii, Pracy socjalnej, Filologii, Wychowania Fizycznego mogą zdobyć dodatkowe punkty ECTS oraz informację do suplementu zwiększającą konkurencyjność na rynku pracy.

Chętne osoby mogą do 10.12.2023 zgłaszać się osobiście lub mailowo do dr Katarzyny Ziębakowskiej-Cecot (ziebakowska@uthrad.pl; pok. 408 „Olimp” ) lub do prof. Anny Zamkowskiej (a.zamkowska@uthrad.pl.; pok. 109 „Pentagon”).

URad. może wykorzystać ok. 10 miejsc. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej  okazji!