Ogólnopolska Konferencja Naukowa nt. „Oblicza wolontariatu w XXI wieku”

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Radomskiego do udziału 29 maja 2024r. w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. „Oblicza wolontariatu w XXI wieku. Przyszłość pracy w edukacji – innowacja i inkluzja”.

Strona konferencji wraz z linkiem do rejestracji: https://konferencje.aps.edu.pl/obliczawolontariatu2024/

Plakat konferencji w formacie PDF.

Program II dnia konferencji w formie online – platforma EDUCARE :

10:00-10:15 Rozpoczęcie obrad w sesjach na platformie EduCare (moderator: dr Marcin Szostakowski, UR)

10:00-10:30 prof. dr hab. Beata Przyborowska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) „Innowacje społeczne a wolontariat”

10:30-11:00 dr Iwona Murawska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

Panele dyskusyjne

11:00 – 12:30 Panel 1. (moderator: dr Iwona Murawska (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) Praktyka wolontariacka studentów i doktorantów – Jakie korzyści zyskują osoby działające na rzecz innych?

12:30-14:00 Panel 2. (moderator: lic. Martyna Karwińska, Akademia Pedagogiki Specjalnej) Współpraca – Jak powinna być realizowana skuteczna współpraca na linii wolontariusz-organizacja?

14:00-15:30 Panel 3. (moderator: dr Katarzyna Szostakowska, Akademia Pedagogiki Specjalnej) Praca – Czy wolontariat staje się preludium do pracy zawodowej w przyszłym miejscu pracy?

Komitet organizacyjny

dr Katarzyna Szostakowska