Projekt „Kariera Jutra” dla studentów i absolwentów

Projekt NASK Kariera Jutra skierowany jest do młodych ludzi w wieku 18-30 lat, bez stałego zatrudnienia, którzy zastanawiają się jak rozpocząć przyszłościową karierę w marketing internetowym, w którym ciągle brakuje specjalistów.

Młodzi ludzie mogą zapisać się na szkolenie organizowane przez Google i SGH. Więcej informacji: Bezpłatny program szkoleniowy Google – Umiejetności Jutra – Zapisz się (events.withgoogle.com)

Szkolenie jest bezpłatne, trwa 8 tygodni. Można je realizować w dowolnym czasie. Na koniec zdaje się egzamin. Wszystkie osoby, które go zdadzą otrzymają certyfikat Google i SGH. Z tym certyfikatem zgłaszają się do NASK-PIB na stronę projektu Kariera Jutra.

NASK-PIB tworzy z osób zalogowanych listę rankingową i 500 osób może zapisać się na staż.  Na platformie są kandydatki/kandydaci na stażystki/stażystów i firmy oraz organizacje pozarządowe, w których odbywa się staż. Firmy umawiają się z osobami zakwalifikowanymi na staż, i po dopasowaniu się, podpisują trójstronną umowę. NASK  występuje w roli organizatora stażu i  płaci za staż.

Jakie wynagrodzenie?

Do czerwca 3490 zł brutto miesięcznie, a od 1 lipca 3600 zł brutto. 500 miejsc stażowych czeka na zainteresowanych.

Jak to wygląda czasowo ?

– do końca marca młodzi ludzie muszą się zapisać na szkolenie Google i SGH : Bezpłatny program szkoleniowy Google – Umiejetności Jutra – Zapisz się (events.withgoogle.com)

– od 8 maja do 19 czerwca– jeszcze w trakcie trwania szkolenia można się zgłaszać do NASK na staż i rejestrować na stronie Kariera jutra Kariera Jutra.

– publikację listy rankingowej NASK planuje na 21 czerwca 2023 r.

– do 16 lipca NASK planuje podpisać 500 umów stażowych;

– realizacja staży 21 czerwca – 31. Października 2023r.

Benefity:

Po zakończeniu stażu, dla osób bez pracy, NASK proponuje doradztwo zawodowe i dzięki firmie, z którą współpracuje stara się znaleźć min. 2 oferty pracy dla absolwentek i absolwentów staży.

Kariera Jutra w trzech krokach. Jak to zrobić?

Krok 1.

Zapisz się na szkolenie Google i SGH. Więcej informacji tutaj: Umiejętności Jutra

Krok 2.

Na koniec kursu zdaj egzamin i zdobądź certyfikat umiejętności Jutra.

Krok 3.

Wejdź na stronęKariera Jutra i zapisz się na 3 miesięczny płatny staż. NASK mam 500 miejsc stażowych i płaci 3490 zł brutto miesięcznie, a od 1 czerwca 3600 zł.