Udział studentów II roku psychologii w wystawie Wydziału Sztuki

W dniu 12 listopada 2023 roku grupa studentów II roku Psychologii wraz z dr Kingą Łagowską wzięła udział w ostatnim oprowadzaniu kuratorskim wystawy pt: „30 lat Wydziału Sztuki” w Muzeum Historii Najnowszej Radomia.

To była wyjątkowa okazja, aby nie tylko zobaczyć dorobek pracowników i studentów Wydziału Sztuki naszego Uniwersytetu, ale także posłuchać o ekspozycji obejmującej różne dziedziny z zakresu sztuk wizualnych.

Dziękujemy Pani kurator mgr Aleksandrze Kwiecień z Wydziału Sztuki za ten inspirujący wspólny czas!

Studenci II roku Psychologii są aktualnie uczestnikami zajęć z Psychologii stresu prowadzonych przez dr Kingą Łagowską. Jedną z wielu metod dotyczących radzenia sobie ze stresem jest praktykowanie aktywnego trybu życia – wśród wielu aktywności rekomendujemy wyjście na wystawę sztuki!

Więcej o aktualnościach Wydziału Sztuki na stronie: