Wizyta studentów Psychologii w Collegium Anatomicum URad.

W dniu 5 grudnia 2023r. studenci pierwszego roku kierunku Psychologia, naszego Uniwersytetu, w ramach ćwiczeń z przedmiotu „Biologiczne podstawy zachowania”, mogli na żywo obejrzeć ludzki mózg i rdzeń kręgowy, a także poznać budowę anatomiczną mózgu i układu nerwowego w obrazach 3D, na supernowoczesnych stołach ” Anatomage”.

Kierownik Katedry Psychologii dr Kinga Łagowska, dr Renata Janiszewska (prowadząca przedmiot) oraz studenci, składają serdeczne podziękowania na ręce Dziekana Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Pana Prof. Ryszarda Tomasiuka, kierownika Collegium Anatomicum Pana Prof. Mirosława Topola, oraz Pani mgr Eleonory Stefańskiej-Szachoń za udostępnienie obiektu i pomocy w realizacji tych niezwykłych ćwiczeń, które jak mniemamy na długo zapiszą się w pamięci naszych studentów.