Międzynarodowy Niebieski Bieg – Autyzm 2024 „ROZWIŃ SKRZYDŁA”

W ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu, zaprasza do włączenia się w MIĘDZYNARODOWY NIEBIESKI BIEG – AUTYZM !

Wydarzenie odbędzie się dnia 02.04.2024r. (tj. wtorek), o godz. 9.30.

Główną ideą jest wyrażenie solidarności z osobami z zaburzeniami  ze spektrum autyzmu i ich rodzinami.

Z tej okazji zachęcamy wszystkie osoby  do aktywności fizycznej!!!

Studenci muszą przebiec określony odcinek wokół uczelni. Prosimy o przygotowanie przez uczestników biorących udział w biegu szablonu niebieskiego gołębia.

Jeśli ktoś nie będzie mógł  wziąć udziału w biegu, a chciałby wesprzeć naszą inicjatywę może wykonać plakat  nawiązujący do tematyki Autyzmu, założyć coś niebieskiego i na tle Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego wykonać kilka  zdjęć.

Jeśli solidaryzujecie się z nami, prosimy 2.04.2024 do godz. 18.00 o przesłanie zdjęć (max. 3) z realizacji proponowanych działań na adres e-mail: konkursy2022.2024@gmail.com

Gorąco zachęcamy do poparcia naszej akcji

Razem rozwińmy skrzydła…

Organizatorki: Ewa Maj, Paulina Starnawska, Lucyna Szymańska

* Przesłanie zdjęć na adres konkursy2022.2024@gmail.com jest równoznaczne z wyrażeniem przez uczestników zgody na wykorzystanie i przetwarzanie wizerunku w związku z udziałem w  Niebieskim biegu – Autyzm 2024 ,,ROZWIŃ SKRZYDŁA” oraz  obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 2024r. i upowszechnienie ich na stronie oraz Facebooku Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu. Organizatorzy biegu nie ponoszą odpowiedzialności za brak zgody.

Plakat, plik PDF.