Międzynarodowy Tydzień nt. „Cyberbullying” w Belgii – Rekrutacja

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Tygodniu pod hasłem „Cyberbullying”, który odbędzie się w dniach 2-6.V.2022r. w Leuven, w Belgii dzięki gościnności uczelni UCLL. Biorą w nim udział studenci z 4 krajów europejskich (Belgii, Portugalii, Chorwacji i Polski).

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. W programie przewidziano: wykłady oraz warsztaty w międzynarodowych zespołach, wizyty w instytucjach zajmujących się działaniami prewencyjnymi oraz opracowanie (w grupach międzynarodowych) warsztatów zajęć dla młodzieży.

Jest to wyjątkowa okazja by wymienić i nabyć nowe doświadczenia, szkolić język i zdobyć przyjaciół z innych krajów. Studenci Pedagogiki, Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, Pracy socjalnej, Filologii, Wychowania Fizycznego mogą zdobyć dodatkowe punkty ECTS oraz informację do suplementu zwiększającą konkurencyjność na rynku pracy. Program Erasmus+ uwzględnia dofinansowanie studentom kosztów pobytu i transportu.

Chętne osoby mogą do 30.11.2021 zgłaszać się osobiście lub mailowo do dr Katarzyny Ziębakowskiej-Cecot (ziebakowska@uthrad.pl; pok. 404 „Olimp” ) lub do prof. Anny Zamkowskiej (a.zamkowska@uthrad.pl.; pok. 109 „Pentagon”).

UTH może wykorzystać 5 miejsc. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej  okazji! Zobacz relację z International Week 2019, który odbył się stacjonarnie w Radomiu.