Ostatnie pożegnanie Dariusza Rusaka

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi
Dariusza Rusaka, wieloletniego pracownika naszego Uniwersytetu.
Darek na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako życzliwy kolega, zawsze pomocny, uśmiechnięty i pełen pasji.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 25 maja (sobota) 2024 r. o godzinie 10.30 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Radomiu przy ul. Wernera 57, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce spoczynku – cmentarz komunalnyw Radomiu ul. Ofiar Firleja 45.

Pracownicy Katedry Pedagogiki i Katedry Psychologii WF-P
Nie mogę was, ani nikogo uleczyć, ale mogę cieszyć się z tego, że postanowiliście rozmontować więzienie w waszych głowach, cegła po cegle. Nie możecie zmienić tego, co się stało, nie możecie zmienić tego, co zrobiliście albo co wam zrobiono. Ale możecie wybrać, jak teraz żyć. Moi drodzy, możecie postanowić, że będziecie wolni.
Edith Eva Eger
“Wybór. Przetrwać niewyobrażalne i żyć”
tłumaczenie: Barbara Szelewa