Zajęcia dla dzieci uchodźców z Ukrainy

Drodzy Państwo,

W związku z pilną potrzebą zorganizowania zajęć dla dzieci uchodźców z Ukrainy serdecznie zapraszam do współpracy. Planujemy:
  1. zorganizować zajęcia świetlicowe, rekreacyjne i sportowe dla dzieci uchodźców mieszkających w akademikach UTH (sprawę tę koordynuje Pani Dziekan dr Justyna Bojanowicz)
  2. wesprzeć zajęcia dla dzieci organizowane w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kamienicy Deskurów, ul. Rynek w Radomiu o charakterze dydaktycznym (nauka polskich liter) w godzinach 9-10.30 i w miarę możliwości zajęcia rekreacyjne i świetlicowe (godzina 12-16).
W niedzielę 20 marca odbędzie się spotkanie szkoleniowo-informacyjne:
  • 15.00-15.30 z psychologiem – Panią dr Katarzyną Szymoną-Pałkowską
  • 15.30-16.30 z Panią Olgą Tymoshenko i Panem Vladimirem Ilinem, osobami odpowiedzialnymi za świetlicę w COP.
Link do spotkania w MS Teams.
Zdobędą Państwo cenne doświadczenie przydatne w dalszej pracy w placówkach oświatowych i opiekuńczych.

dr hab. Anna Zamkowska, prof. UTH
Kierownik Katedry Pedagogiki i Psychologii