Zaproszenie na konferencję “Quo Vadis Wychowanie”

Koło Naukowe Pedagogów Opiekuńczych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej we współpracy z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii oraz Katedrą Teorii Wychowania Instytutu Pedagogiki organizuje: IV edycję międzynarodowej konferencji naukowej „Quo Vadis Wychowanie?”

Termin konferencji: 15 kwietnia 2024 roku

Miejsce: Instytut Pedagogiki UMCS (forma stacjonarna) oraz online na platformie Microsoft Teams (forma zdalna).

W ramach konferencji poruszane będą istotne kwestie związane z przyszłością wychowania. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Konferencji, zarówno stacjonarnie w Instytucie Pedagogiki UMCS, jak i zdalnie poprzez platformę Microsoft Teams. W celu rejestracji na Konferencję prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej Instytutu Pedagogiki. Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: quovadis.wychowanie@gmail.com.

Termin zgłoszeń udziału w Konferencji mija dnia 29 marca 2024 roku. Udział w Konferencji jest bezpłatny, a każdy prelegent otrzyma stosowny certyfikat.

Mamy nadzieję na owocne spotkanie i ciekawe dyskusje na temat przyszłości wychowania.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Sylwia Hudziak

Przewodnicząca KNPO UMCS