Bookcrossingowa wymiana książek

Z inicjatywy studentów kierunków Pedagogika Praca socjalna Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego powstało miejsce bookcrossingowej wymiany książek.

Celem projektu jest popularyzowanie książek i czytelnictwa poprzez nieodpłatne ich przekazywanie metodą „podaj dalej”.

W budynku Olimp, przy ul. Malczewskiego 20a – na trzecim piętrze – zostało przygotowane specjalne miejsce, w którym można zostawić przeczytane książki po to, aby ktoś inny mógł je pożyczyć, a potem ponownie przekazać komuś innemu.

Jeśli masz ciekawą książkę, którą chciałbyś polecić i podzielić się nią z innymi czytelnikami, pozostaw ją na przygotowanych półkach bookcrossingowych.

Książki spełniają swoje zadanie tylko wtedy, kiedy są czytane. Życzymy przyjemnej lektury.