Konferencja KPiP nt. „Małe dziecko w systemie edukacji i wsparcia”

W dniu 25 kwietnia br. odbyła się pierwsza konferencja nt. „Małe dziecko w systemie edukacji i wsparcia” zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 3 w Radomiu i nasz Uniwersytet.
Konferencja wzbudziła duże zainteresowanie dyrektorów i nauczycieli przedszkoli, a także rodziców i studentów. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać interesujących referatów pracpwników Katedry Pedagogiki i Psychologii Wydziału Filologiczno-Pedagogicznego UTH na temat systemu wsparcia i edukacji małego dziecka oraz znaczenia jego więzi z osobami znaczącymi, a także wziąć udział w warsztatach dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej, bajkoterapii i arteterapii w pracy z małym dzieckiem oraz seksualność u dzieci prowadzonych przez specjalistów z Poradni.

Prezentacje wystąpień prelegentów konferencji:

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami medialnymi: