Utworzenie studiów I i II stopnia na kierunku „Pedagogika”

Miło nam poinformować, że Zarządzeniami R-18/2023 i R-19/2023 Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu z dnia 27 kwietnia 2023 r.  utworzona została kolejna zaktualizowana edycja studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku „Pedagogika”.

Studiując kierunek PEDAGOGIKA pozyskasz: specjalistyczne przygotowanie do kreatywnej pracy opiekuńczo-wychowawczej i socjalizacyjnej z dziećmi i młodzieżą oraz animacji aktywności osób dorosłych i seniorów. Zdobędziesz wiedzę, rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne potrzebne do profesjonalnej pracy z drugim człowiekiem. Możesz zostać m.in. pedagogiem szkolnym, animatorem czasu wolnego, pedagogiem ulicy, asystentem rodziny.

Dziękuję wszystkim osobom i placówkom, które przyczyniły się do tego sukcesu.

dr hab. Anna Zamkowska, prof. UTH
Kierownik Katedry Pedagogiki i Psychologii